Хімчистка / прасування

Пошив мужской одежды на заказ

Чистка/Прасування

Будь-який одяг потребує своєчасної чистки та догляду. І, якщо легкі речі такі, як сорочки чи шийні хустки можна без зайвого клопоту випрати вдома або в пральні, то ситуація з верхнім одягом значно складніша. Річ, зшита з дорогих тканин потребує особливого догляду.

Некваліфікована очистка може призвести до самого плачевного результату. Тому ніколи не намагайтеся самостійно чистити верхній одяг у домашніх умовах і ніколи не віддавайте речі на хімчистку в неперевірені місця. Пам’ятайте також, що одяг не варто чистити без потреби, тому як часта хімчистка може несприятливо позначитися на волокнах тканин.

Прасувати верхній одяг теж варто особливим чином, щоб не пошкодити структуру тканини і форму речі. Краще, якщо цей процес візьме на себе досвідчений фахівець.

Компанія «Імперський Кравець» надає своїм клієнтам абсолютно безкоштовну чистку та прасування речей, що були придбані в нас. Скористатися цією послугою можна раз у півроку. Ви можете бути впевненими в тому що люди, залучені безпосередньо в сам процес створення елітних речей, краще за всіх впораються з цією роботою.

Пам’ятайте, своєчасний і правильний догляд за одягом допоможе зберегти його в ідеальному стані на довгий час!