Про компанію

«Імперський Кравець» – компанія зі світовим ім’ям, яка понад 20 років займається створенням стилю для успішного ділового чоловіка, гарантуючи найвищий рівень сервісу. Ми входимо в міжнародний рейтинг 10 провідних ательє індивідуального пошиття і працюємо тільки з кращими брендовими виробниками натуральних матеріалів з Англії та Італії.

У нашій колекції представлено більше двадцяти тисяч натуральних тканин найвищої якості, вражаюче розмаїття аксесуарів: від краваток, ременів, запонок до ґудзиків і ниток. До того ж, колекції постійно оновлюються згідно останніх тенденцій моди і стилю.

На сьогодні, в структурі компанії 12 салонів VIP-класу в шести країнах світу. Ми пишаємося тим, що якості роботи «Імперського Кравця» довіряють багато відомих людей – політики, бізнесмени, діячі культури, спортсмени. Серед постійних клієнтів – 7 керівників держав.

Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте річ, яка стане предметом гордості. Бездоганний стиль, створюваний дизайнерами та іміджмейкерами ательє, відповідає всім канонам Високої моди.

«Імперський Кравець», без перебільшення, є законодавцем ділового стилю. Невичерпний ентузіазм, талант і любов до своєї справи стиліста-іміджмейкера Стіва Кріплані, наповнюють кожну річ, зшиту в нас, досконалістю й індивідуальністю. Ми створюємо не просто гарні речі, а речі, для конкретних людей, з урахуванням всіх їх особливостей: не тільки зовнішніх, а й психологічних. Більш того, всі речі шиються тільки вручну висококваліфікованими майстрами, без використання машин!

Чекаємо на Вас у наших салонах! Впевнені, що познайомившись з бездоганним сервісом, теплою атмосферою, досконалою майстерністю, Ви станете клієнтом «Імперського Кравця» на довгі роки.