Ткань для подкладки

Пошив мужской одежды на заказ

Тканина для підкладки – це дуже важлива складова верхнього одягу й піджаків. Адже саме завдяки їй речі зберігають потрібну форму. Вона захищає основний матеріал від забруднення, деформації, стирання зсередини, полегшує надягання одягу. Погано підібрана підкладка здатна зіпсувати навіть зшиту з дорогої і якісної тканини річ.

Хороша підкладка повинна забезпечувати безперешкодний повітрообмін. Також необхідно щоб вона добре абсорбувала вологу і виводила її на зовнішні шари одягу. Простіше кажучи, необхідно вибрати таку тканину, щоб при носінні одягу не було жарко і ви не відчували дискомфортно.

Крім цього тканина для підкладки повинна бути міцною, гладенькою і однорідною за фактурою. Це необхідно для того, щоб вберегти основу тканину від розтягування.

В компанії «Імперський Кравець» представлені тільки найякісніші підкладкові тканини від кращих світових виробників. Речі, зшиті з використанням таких тканин відповідають всім самим упередженим вимогам замовників.

Наші співробітники завжди раді будуть допомогти Вам у виборі тканини для підкладки, з урахуванням обраної Вами основної тканини та фасону костюму відповідно.