Краватка

Пошив мужской одежды на заказ

Краватка – головний чоловічий аксесуар

Краватка – це та річ, яка присутня в гардеробі кожного чоловіка України. Не важливо, любите ви їх носити чи ні, але мати просто зобов’язані. Без них неможливо виглядати солідно, поважно. Чоловіча краватка – це як фінальна точка модного образу, без якої навіть найкрасивіші сорочки та піджаки втрачають фешенебельний вигляд. З її допомогою можна підкреслити стрункість фігури, показати граціозність і просто додати родзинку.

Чоловіки нашого часу мають дуже багатий вибір, як класичних краваток, так і їхніх різновидів. Підібрати можна все: колір, тканину, ширину, довжину, фасон… З огляду на таку свободу вибору, ви просто зобов’язані спробувати хоча б найпоширеніші зразки. Тепер краваткою або чоловічим метеликом доповнюються навіть повсякденні луки. Звичайно, є нюанси і завжди залишається межа між консервативними і звичайними виробами, але факт залишається фактом: без краватки ваш вигляд буде неповноцінним.

Найчастіше їх класифікують за типом вузла, від чого безпосередньо залежать способи зав’язування краватки. Разом з тим, чоловіча краватка також поділяється на види відповідно до розмірів. Якщо аксесуар завширшки до 6 см, то він вважається тонким.

Ширші моделі називаються класичними. Вони підходять для офіційних заходів і виглядають більш строго. Класичний різновид пасує всім типам чоловіків. Однак, якщо у вас худа статура, радимо купити чоловічу краватку з мінімальною класичною шириною, що дорівнює 6,5 см. Молоді хлопці можуть вибрати тонший варіант для клубного або кежуел образу.

Види краваток на кожен день

Існують різні методи зав’язування. Завдяки кільком порухам руки чоловік може створити понад 30 різних вузлів. Кожен з них оригінальний по-своєму і має індивідуальний шарм. Як правило, особливою популярністю користуються найбільш практичні і, одночасно, стильні моделі, серед яких:

  • Пуговицы костюма

    Регат – варіант для постійно зайнятих бізнесменів. Краще купити чоловічу краватку такого типу, якщо ви завантажені роботою і відчуваєте брак часу. Або ж, коли ви просто не бажаєте осягати всі тонкощі формування вузла для краватки. У цій моделі він фабричний, тобто повністю готовий до використання. Залишилося тільки перекинути його на шию і закріпити спеціальною застібкою позаду.

  • Карманы костюма

    Віндзор – королівський варіант з великим вузлом. Цілком логічно, що він популярний в Англії, втім, як і в нас. Головні особливості – це велика довжина і масивний вузол. При його створенні використовується цупкий матеріал. Красиво зав’язана чоловіча краватка завжди має симетричний вигляд. Мабуть, більшість чоловіків вміють зав’язувати саме цей вузол.

Найбільш вишукані чоловічі краватки

У житті бувають випадки, коли потрібно виглядати краще, ніж будь-коли. Якщо вас це також стосується, то краще вибирати серед трьох найурочистіших варіантів. Вони схожі в тому, що пошиті у вигляді стрічки з вишуканих тканин. Їх вибирають як аксесуар до весільного костюма або елегантного вечірнього образу справжнього аристократа, наприклад, для походу в театр або оперу.

Вони не носяться кожен день, в тому числі на дуже офіційні бізнес зустрічі. Бажано подбати про те, щоб купити таку чоловічу краватку заздалегідь, оскільки вона надягається з особливо святкової нагоди.

  • Типы тканей для костюма

    Шарпей – тип, відомий своїми, на перший погляд, неакуратними складками. Виглядає дуже ошатно і точно не підходить для щоденного носіння. Добре поєднується з парадними костюмами і сорочками, причому з різними видами комірів. У Шотландії він є частиною національного одягу.

  • Типы тканей для костюма

    Пластрон – родом з Франції. Носиться під жилет, пошитий з тієї ж тканини. Отже, кольори теж повинні збігатися. Для того щоб скріпити його, використовують шпильку з перлиною. Він трохи нагадує віндзор через масивний вузол.

  • Типы тканей для костюма

    Аскот – дуже часто плутають з пластроном. Проте, його можна носити без жилета. Жодна американська весільна церемонія не обходиться без аскоту, хоча виник він ще в Англії у XVIII ст. Заправляється всередину сорочки і часто має дрібний принт.

Чоловічі метелики

Крім краваток, потрібно мати метелики. На відміну від перших, які в залежності від моделі можуть використовуватися в різних сферах життя, чоловічі метелики завжди доповнюють святковий костюм. Цей аксесуар плавно трансформувався з шийної хустки та утвердив свій сучасний вигляд лише в другій половині минулого століття. Однак це не завадило краватці-метелику стати класикою.

Його можна носити як під консервативний костюм, так і в поєднанні з джинсами. Під фрак вибирають білі метелики, а під смокінги – чорні. Вони бувають найрізноманітніших забарвлень. Є можливість придбати однотонний чоловічий метелик або підібрати з малюнком, як, наприклад, принт або дрібний горошок.

Деякі моделі можна купити в будь-якому магазині в Києві в готовому вигляді. Однак найбільш ексклюзивні метелики зав’язуються вручну. З недавніх пір модно носити аксесуар у розв’язаному вигляді зі спадаючими на сорочку кінцями. Такий сучасний підхід особливо сподобається молодим хлопцям.

Незвичайні чоловічі краватки

  • Шийна хустка – пройшла довгий шлях видозмін, поки не стала саме такою, якою вона є в наші дні. Ніхто не знає, де вперше вона з’явилася, але її історія налічує століття. Сьогодні чоловіки мають можливість вибирати з практично неосяжної кількості кольорів, втім, як і випробовувати різні способи зав’язування хустки. ЇЇ інша назва – крават.

  • Лавальєр – це суміш пластрона і аскоту. Цю модель найчастіше використовують артисти та творчі люди. У Києві можна купити вже зав’язаний на акуратний вузол аксесуар. Його широкі, але короткі кінці чарівно задрапіровані, а ще він має велике кільце зверху. Лавальером також називається вузол, тому є привід спробувати створити його з шовкової або атласної хустки.

  • Боло – неймовірно витончена прикраса, яка походить з далеких американських прерій і зовсім недавно з’явилася в Україні. Ковбої використовували її як атрибут справжнього чоловіка. Вона складається із шнурка з затискачем та брошки. Сам затискач можна прикрасити дорогоцінним камінням. Зазвичай, він фіксується на рівні верхнього ґудзика сорочки.

Вибираємо краватку правильно

Одна справа просто купити в Києві чоловічу краватку, а інша – знайти правильний аксесуар. Навіть якщо ви не любите приділяти багато уваги вибору гардероба, все одно потрібно, щоб у вас було декілька краваток. Подумайте про стиль свого життя. Якщо ви зайняті підприємницькою діяльністю в такому великому місті України як Києві, то подбайте про класичні фасони для конференцій, нарад і т.д.

Хороша краватка шиється з трьох і більше частин. Найякісніші вироби виконані з натуральної вовни. На задній стороні завжди є шов, що утримує частини тканини разом. Краватка має бути прямою і не закручуватися, перекручуватися і т.д. Всі шви теж повинні бути рівними.

Фасон і колір чоловічої краватки залежить від багатьох факторів. Перше, що береться до уваги – це відтінок шкіри, колір волосся, форма обличчя, тип фігури. Другий компонент – це вид сорочки і піджака. Необхідно враховувати ширину лацканів, комір, виріз жилета або джампера. Все це береться до уваги сукупно при створенні індивідуального чоловічого іміджу.