Ціни

Пошив мужской одежды на заказ

Ексклюзивні ціни

З давніх часів представники аристократичних сімей, а також вихідці з вищого світу відрізнялися від інших людей. Але не титули й багатство забезпечували їм благородний вигляд, а одяг.

Сучасники також хочуть відрізнятися, пишатися естетичним смаком, насолоджуватися прекрасними миттєвостями життя в зручному й красивому чоловічому вбранні. Як відомо, краса вимагає жертв. На щастя, вам не потрібно примушувати себе до чогось або терпіти незручний костюм. Новітні підходи до індивідуального пошиття на чолі з bespoke технологією є гарантією того, що ви отримаєте наряд, який ідеально пасуватиме по фігурі. Крім того, золоті руки кравця створять неймовірно елегантний дизайн з урахуванням ваших фізіологічних особливостей.

Те, що ми вам пропонуємо дуже цінно з точки зору вкладеної праці й величезної любові до своєї роботи. Ми не просто продаємо чоловічий одяг, ми займаємося улюбленою справою та робимо це професійно, залучаючи кращі ресурси у вигляді тканин і матеріалів від лідерів в сфері текстилю. Звичайно, все має свою ціну, і матеріальну в тому числі, яка, однак, зовсім не зрівняна з тією високою якістю, яку отримує наш клієнт.

Від чого залежить ціна?

Кожна людина – це особистість. Очевидно, що у всіх є базові уподобання, починаючи від фасону костюма, сорочки, закінчуючи бажаною тканиною або навіть ювелірною вставкою. Це ті критерії, які впливають на вартість. Враховується також цільове призначення. Наприклад, ціна весільного костюма для нареченого буде вищою, ніж вартість повсякденних брюк і піджака. В середньому ж, ми надаємо послуги з пошиття чоловічого одягу за такими розцінками:

  • Костюми – від 1100$

  • Краватки – від 75$

  • Запонки – від 100$

  • Ремені – від 100$

  • Шарфи – від 100$

Акції та подарункові сертифікати

Слідкуйте за інформацією на сайті, щоб не пропустити сезонних знижок. Також ми регулярно проводимо акції та пропонуємо вигідні ціни при замовленні кількох одиниць одягу одночасно.

Якщо ви шукайте можливість порадувати близького друга або кохану людину, зупиніться на оригінальному презенті для чоловіка у вигляді подарункового сертифіката на індивідуальне пошиття одягу в Києві. Основна перевага в тому, що людина точно залишиться задоволеною, оскільки особисто вибере всі параметри свого сюрпризу. Це не тільки спрощує вам завдання, а й гарантує, що чоловік стовідсотково отримає позитивні емоції від такого оригінального подарунка.