Головна

v1

Індивідуальний

пошиття

Послуга індивідуального пошиття в компанії “Імперський Кравець” відповідає всім міжнародним критеріям якості створення одягу на замовлення. Для виготовлення індивідуальної викрійки ми знімаємо близько 36 мірок і робимо фотографії замовника в чотирьох проекціях.

Ваше Ім’я

на костюмі

Діловій людині, щоб підкреслити свою індивідуальність, абсолютно ні до чого носити костюм із чужим ім’ям, так званим безоплатним піаром чийогось бренду.

Наші клієнти можуть підібрати ще й підпис («Name label») до свого костюму: шрифт, колір і навіть розмір вишивки.

v3

Довічна

гарантія

Ми впевнені в якості своєї роботи, і тому даємо «ДОВІЧНУ ГАРАНТІЮ» нашим костюмам. До того ж, улюблений одяг з часом може зіпсуватися або перестати сидіти як треба через зміни у комплекції? Не біда! У нас – ремонт, підгонка, чистка виробів «Імператорського Кравця» абсолютно БЕЗКОШТОВНА!

Новини

Подарунковий

сертифікат

Cезонні

знижки

Стів Кріплані, тонкий психолог і геніальний кравець, засновник столичного елітного ательє по пошиттю одягу “Імператорський Кравець” в Україні, впевнений: головне в чоловічому костюмі – пропорції. Готовий костюм, зшитий на конвеєрі навіть найкращої фабрики, ніколи не зрівняється з костюмом, індивідуально створеним для Вас уважним дизайнером і професійним кравцем.

Ательє “Імператорський Кравець” робить акцент на особистісному, психологічному підході до створення індивідуального дизайну одягу для кожного клієнта. Ваш бездоганний костюм народжується зі зняття ідеальних мірок – в салоні Стіва Кріплані їх може бути від 28 до 36. Далі, наш стиліст-іміджмейкер приділяє увагу кожній найдрібнішої деталі, керуючись, звичайно ж, Вашими уподобаннями й потребами.