Пошиття чоловічого одягу на замовлення: костюми, сорочки, брюки, пальто та аксесуари

Пошив мужской одежды на заказ

Пошиття чоловічого одягу на замовлення:
переваги та особливості

Індивідуальний пошив класичного чоловічого одягу відображає ваше ставлення до себе та оточуючих. Магазини чоловічих костюмів в Києві, які продають готові вироби, можуть запропонувати клієнтові безліч моделей, але у всіх них не буде тієї особливості, яку можна віднайти тільки в ательє з пошиття одягу. Ваш костюм – це вже 50% загального враження про вас. Воно виникає миттєво, в перші секунди зустрічі, поки ви ще навіть не встигли відрекомендуватися. Одна справа одягнути хоч і брендовий, але пошитий за певними загальними стандартами піджак, без урахування особливостей вашої фігури, а інша – це особисто ваш костюм в усіх сенсах цього слова.

Костюм може без зайвих слів показати той стиль і смак, яким володіє його власник. Чоловік в хорошому, гарному одязі виглядає надійно, впевнено, він викликає повагу колег і справляє враження на жінок. Не важливо, на яку подію ви йдете: бізнес-зустріч, випускний, вечеря з коханою чи власне весілля – важливо завжди виглядати на висоті.

Магазини чоловічих костюмів в Києві мають готові зразки, які більшою чи меншою мірою вам підходять: по фігурі, смаку, матеріалу і т.д. Однак всі вони пошиті не для вас. Тільки кравець здатний врахувати тип фігури, приховати недоліки, підкреслити переваги, знайти правильний спосіб художньої обробки індивідуальних особливостей.

У пошитті чоловічого одягу на замовлення важлива кожна деталь: кількість внутрішніх і зовнішніх кишень, розмір, матеріал ґудзиків, фасон коміра, наявність і кількість шліц, складки на брюках, матеріал і колір підкладки, наявність спеціальної секретної внутрішньої кишені, кількість петель для ременя і багато іншого. Погодьтеся, що магазини чоловічих костюмів в Києві ніколи не запропонують повністю ідеального костюма.

Ми пропонуємо пошиття чоловічого одягу в Києві з використанням кращих методів. Технологія bespoke передбачає створення індивідуального лекала. Спочатку знімаються десятки мірок. Крім того, для більшої точності ми робимо знімки клієнта в чотирьох проекціях. Це не тільки робочий процес, але і своєрідний чоловічий ритуал з особливою атмосферою. Клієнту необхідно почекати кілька тижнів після узгодження всіх деталей. Цей термін цілком виправданий, тому що пошиття чоловічого одягу на замовлення відбувається на 80% вручну, що виправдовується високою якістю. Це тривала робота майстрів з дотриманням всіх пропорцій і найдрібніших деталей. Всі дані примірок і лекала зберігаються у нас, і, якщо клієнт захоче замовити ще один костюм, достатньо буде просто нас повідомити.

Види класичного одягу

Чоловічий костюм – найголовніший атрибут будь-якого гардеробу. Вони бувають різними, відрізняються типом пошиття, матеріалом і т.д. (про що піде мова далі), але найчастіший класичний розподіл – це костюм-двійка і костюм-трійка. Перший варіант передбачає піджак та брюки, другий – плюс до вищезгаданого – жилет.

  • Мужские пиджаки

    Піджаки

    Однобортні – мають один ряд ґудзиків з одного боку і петлиці з іншого. Це універсальний варіант, який підходить більшості чоловіків. Двобортні – офіційні і вишукані моделі з двома рядами ґудзиків. По бокам є два шліца. Вони слугують для того, щоб рух при застебнутих ґудзиках не був скованим.

  • Мужской жилет

    Жилет

    Елемент, який при правильному підборі, здатний стати родзинкою чоловічого образу. В костюмі “трійка” його можна носити без піджака.

  • Мужские брюки

    Брюки

    Це фундамент всього образу. Їх необхідно дуже добре підбирати, тому що жодна зайва складка не повинна бути помітна. Фасони відрізняються в залежності від обраного стилю.

  • Мужской смокинг

    Смокінг

    Предмет гардеробу для особливих подій. Це вечірній піджак такого дресскоду як black tie. Його особливості – це довгі лацкани, часто з атласу. Він носиться з чорними брюками, метеликом або пластроном.

  • Мужской фрак

    Фрак

    Парадний вечірній костюм по дрескоду white tie. Він короткий спереду, а позаду – довгі, вузькі фалди. Також необхідно носити з винятково білосніжною сорочкою.

  • Мужские аксессуары

    Аксесуари

    Сюди належать краватки, шарфи, запонки, ремені. Існують певні правила поєднання, завдяки яким чоловічий костюм набуває вишуканості і надає власнику поважний, впевнений вигляд.

Типы тканей

Типи тканин

Коли замовник ставить перед ательє з пошиття одягу в Києві завдання пошити на замовлення костюм, він помилково думає, що на цьому його участь у процесі завершена. Він помиляється. Крім обговорення ідей, які пропонує кравець, потрібно ще визначитися з типом тканини. Шерсть – найкращий вибір для класичного чоловічого одягу. Кращу сировину привозять з Англії, Нової Зеландії, Австралії. Це шерсть перуанської вікуньї – найтонше волокно. Якщо мова йде про імператорську якість, то тканини, які використовуються, можуть бути тільки класу преміум, до яких належать всесвітньо відомі імена, такі як scabal, loro piana, zegna. Ці марки – вже запорука якості, яка заробляла свій авторитет роками.

  • Ткани Scabal

    Тканини Scabal

    Одні з найтонших, їхня товщина близько 13 мікрон, що тонше за людську волосину втричі. При виробництві часто використовуються золоті нитки. Також вони виробляють тканину кашемір в 35 видах.

  • Ткани Loro Piana

    Тканини Loro Piana

    Лоро Піано працювали ще в ХІХ столітті, з тих пір вони стали одними з кращих виробників вовняної тканини для піджаків або костюмів. Вони застосовують найвищі вимоги на всіх етапах виробництва, в тому числі при відборі сировини.

  • Ткани Zegna

    Тканини компанії Zegna

    Італійські тканини в Києві представляє також компанія Zegna. На її мануфактурах використовуються як сучасні методи, так і стародавні традиції, які з кожним роком удосконалюються. Вони використовують шерсть товщиною 15-18 мікрон.

Стилі чоловічого одягу

  • Итальянский стиль

    Італійський стиль

    Стильний чоловічий одяг – це те словосполучення, з яким часто асоціюються італійські кравці. Вже більше кількох десятиліть їм вдається утримувати лідерські позиції, коли необхідно купити чоловічий одяг. Можна довго писати про секрети виробництва, талановитих дизайнерів і творців брендів, але майже всі італійські майстерні в більшій чи меншій мірі вміють шити якісні речі, виводячи стильний чоловічий одяг на недосяжні висоти.

    Прийнято вважати, що немає різниці, який лейбл на підкладці вашого піджака, якщо він був виготовлений в Італії. І ми змушені сказати, що частка правди в цьому є. Напевно, ви багато чули, говорячи про італійський стиль, про дотримання пропорцій, приталений силует та інші деталі. Дійсно, в цій країні красиво носити одяг – це ціле мистецтво, якому вчать з дитинства. Якщо ви знаєте, як поєднувати одяг красиво, то ваш образ в цілому буде виглядати мужньо та елегантно. Не дивно, що стильний чоловічий одяг на вас – це вже велика запорука успіху в жінок і показник успішності. Прийшов час узагальнити все, що вам відомо, і з’ясувати, в чому все-таки головна фішка італійців.

    Основними особливостями є такі принципи: відсутність складок на брюках біля черевиків; рукава піджака короткі настільки, щоб можна було бачити манжету сорочки; вузькі штани; стильні аксесуари: годинник, запонки; приталенний крій, часто широкі лацкани; відсутність шліц; різна колірна гамма, відмова від класичного чорного.

  • Английский стиль

    Англійський стиль

    Англійський класичний одяг – це, перш за все, простота та практичність, консервативність та діловитість. Він вважається певним еталоном офіційного дрескоду. Відомо, що стильний чоловічий образ – це відображення презентабельності та заможності. Він також може багато чого розповісти про смаки справжнього джентльмена, спосіб його життя і вказати на високу соціальну приналежність. Власник такого одягу – це надійний, впевнений чоловік з високими амбіціями і великими досягненнями.

    Основні особливості: невеликі підплічники; прямий або трохи приталений силует; присутність лацканів (тонких, з вирізом або без нього); два шліца; мінімалізм в деталях, ґудзики в колір костюма; висока талія у брюках; дуже популярний чоловічий костюм “трійка”; особлива увага на довжину брюк (в положенні стоячи шкарпетки не повинні бути помітні); манжету сорочки має бути видно; часто використовуються підтяжки (в поєднанні з ременем носити не можна); жилет в костюмі “двійці” щільно прилягає до тіла і закриває ремінь або пояс; колір ременя повинен відповідати кольору взуття; стримані, непомітні тони.

    На окрему увагу заслуговує стриманість у виборі кольору. Найчастіше це чорний, сірий, коричневий. З огляду на історію Англії також зустрічається забарвлення «шотландка». Говорячи про аксесуари, а саме краватку, то це майже єдина річ, на яку консерватизм і строгі правила не поширюються. Стильні чоловіки можуть вибирати як непомітні, так і насичені кольори. Необхідно відзначити, що сучасна тенденція на вираження власної індивідуальності дещо пом’якшила строгі правила носіння.

  • Smart casual

    Смарт кежуал

    Цей стиль одягу для чоловіків став найбільш популярним серед представників сильної статі. І якщо в жіночому варіанті важливо виглядати яскраво, то тут його можна охарактеризувати трьома словами: комфортно, повсякденно та ошатно. Його суть полягає у грамотному поєднанні речей із класичного гардеробу з сучасним одягом. Це своєрідний мікс із стриманості та офіційності. Але не все можна носити разом, втім, адже як і в будь-якому напрямку існують межі допустимого. Зрозуміло, що не можна носити піджак зі спортивними штанами. Втім, одягати навіть ті предмети гардеробу, які здаються вам цілком доречними, потрібно з розумом.

    І так, смарт кежуал для чоловіків – це чудовий варіант для повсякденного носіння, в тому числі в офіс, де необхідно дотримуватися дрескоду. Його вибирають активні, впевнені люди, які знають, що зовнішній вигляд є частиною їхнього загального образу. Розглянемо основні принципи:

    Гнучкість. Маючи навіть базовий набір речей, можна експериментувати із поєднанням. Наприклад, не існує суворих законів носіння тієї чи іншої сорочки.

    Стриманість. Не допускається нічого яскравого, блискучого. Мінімалізм в деталях, гарно пасуватиме класичний годинник. Баланс між недбалістю та стриманістю. Смарт кежуал виглядає презентабельно та красиво.

    Акуратність. Речі повинні бути чистими і не пом’ятими. Недбалість, в свою чергу, означає дещо вільний блейзер, незаправлену сорочку або одну із її частин, розстебнуті ґудзики, закочені рукави.

    Зручність. Некомфортні речі не беруться до уваги. Важливо, щоб рухи не були скутими, і власник костюму, як в класичному голлівудському фільмі, був готовий поставити свій портфель на землю і в будь-який момент відправитися в погоню.

Вызов портного

Не гайте часу!

Якщо ви зважилися на пошиття чоловічого одягу на замовлення, але знаходитеся не в столиці, то ми раді вам повідомити, що кравець здійснює виїзд в інші міста України, а саме: Одесу, Харків, Львів та Дніпро для зняття мірок. Кравець чоловічого одягу в вашому місті допоможе зробити правильний вибір.