Ремонт / підгонка

Пошив мужской одежды на заказ

Ми впевнені в якості своєї роботи й тому даємо «ДОВІЧНУ ГАРАНТІЮ» нашим костюмам. Ремонт, підгін одягу по фігурі, хімчистка виробів «Імперського Кравця» абсолютно БЕЗКОШТОВНА!

Улюблений одяг з часом пошкодився або перестав сидіти так як треба через те, що Ваша комплекція потерпіла зміни? Не засмучуйтесь! Ми завжди готові дати друге життя речам, які що були створені нашими майстрами, або при необхідності знову підігнати її під Вашу фігуру.

Безумовно, ніхто не зможе полагодити дизайнерський одяг, зшитий по індивідуальному ескізу краще, ніж майстер, який її виготовив. Тому, «Імперський Кравець» зберігає всі викрійки і зразки тканин, що максимально спрощують процес реставрації і роблять його досконалим.

Крім цього, ми готові запропонувати кваліфіковані послуги по переробці одягу, замовленого в інших місцях. Якщо Ви придбали елітний костюм відомої марки, але він сидить не так як Вам хотілося б, не впадайте у відчай! Умілі майстри «Імперського Кравця» впораються з цим завданням.

І найважливіше – всі процеси по перешиванню та удосконаленню речей ведуться безпосередньо під наглядом кравця-стиліста – Стіва Кріплані.