Жилет

Пошив мужской одежды на заказ

Класична чоловіча жилетка

Чоловічий жилет – це елемент костюма трійки, який при правильному підборі сорочки і штанів, може використовуватися окремо. Зазвичай ділові люди вважають за краще носити жилетку, пошиту за індивідуальним замовленням для того, щоб виріб повністю підходив: щільно прилягав і, одночасно, не обтягував. Також, чоловічий жилет, замовлений у кравця, має правильне співвідношення з формою і лініями лацканів на піджаку. Здебільшого жилетки шиються без комірів, виступають за межі лацканів і закривають плечі.

Задня планка буває подовженою або вкороченою. Передній виріз теж відрізняється: він може бути як V-подібним, так і овальним. Урочистий фасон має великий виріз, щоб було видно святкову білу сорочку. Разом з тим, в повсякденних моделях він менший за розміром. Крій буває вільним або таким, що прилягає до тіла.

В костюмі-трійці колір тканини класичної жилетки збігається з кольором піджака. Для більш неформальних заходів вибираються інші відтінки чоловічого жилета, щоб образ виглядав менш урочисто.

Правильно підібравши комбінацію, можна також поєднувати його з одягом в стилі кежуел. Наприклад, одягніть сорочку вільного крою з укороченими або закоченими рукавами і виберіть звужену модель брюк.

Купуючи класичну чоловічу жилетку, віддавайте перевагу натуральним тканинам непомітних відтінків. В такому випадку, контрастна нагрудна хустка зможе розбавити однорідність.

Чоловічий жилет як самостійний елемент гардеробу

Щоб створити образ у стилі бізнескежуел, достатньо просто купити жилет. Він служить доповненням до сорочки і виглядає дуже сучасно та стильно. Відтінок брюк і жилетки повинен відрізнятися, інакше ви створите враження, що просто забули одягнути піджак. Закочені рукави підсилять образ брутального чоловіка і додадуть йому шарму.

Плюс такого стилю в тому, що не потрібно чітко підбирати кольори, оскільки не існує конкретних правил. Просто беріть світлу сорочку і темні брюки.

Традиційні візерунки в смужку чи клітинку є цілком задовільними. Елементи арабських мотивів теж не видаватимуться зайвими. Взагалі, чоловіки не часто одягають жилет, тому ваш образ точно буде виглядати ефектно.

Проте, навіть при такій свободі вибору, необхідно носити відповідний тип краватки або метелика. Вони підкреслять вашу впевненість і діловитість. Можна надати перевагу тонкій краватці, але не забудьте заправити її в жилет.

Якщо ви дуже любите привертати увагу зовнішністю, підберіть шийну хустку. Подібний образ буде виглядати дуже ексклюзивно.

Чоловічі жилетки в стилі кежуел

Крім стандартних варіантів, можна купити чоловічий жилет в Києві з інших видів тканин.

 • Типы тканей для костюма

  Шкіряна або джинсова жилетки. У них чоловік завжди має франтівський вигляд. Рівень зносостійкості та міцності не викликає сумнівів, якщо ви вибираєте високоякісний матеріал. Їх легко поєднувати з різними варіантами одягу: футболками, картатими або бавовняними сорочками.

 • Типы тканей для костюма

  Класичний жилет з атласу або оксамиту. Зазвичай, він є елементом костюма трійки. Головне, щоб виріб прикривав ремінь і не здавався надто коротким.

Жилет в гардеробі чоловіка

Цей предмет одягу може мати більший ефект, ніж будь-який інший аксесуар. Жилет прикрашає чоловіка, додає йому солідності, серйозності. Водночас, в повсякденному образі він також не втрачає естетичних властивостей, одночасно забезпечуючи комфорт.

Ви можете використовувати жилет з костюму як окремий елемент. Але, рекомендується завжди мати додаткові варіанти, щоб урізноманітнити вигляд. Особливо це стосується чоловічих жилетів, пошитих на замовлення, і призначених тільки для окремого носіння. Вони можуть мати цікаві колірні поєднання, красиво виконані елементи фурнітури, в тому числі гарно оформлені шви.

П’ять причин купити чоловічий жилет

 • Джентльмен не може пройти повз такого стильного елементу одягу як жилетка. Вона повинна бути в шафі кожного денді і навіть тих, хто вважає одяг лише необхідністю. Ви можете і не очікувати моменту, коли вона вам знадобиться.

 • Завдяки універсальності і можливості поєднувати різні сорочки та штани, з одного жилета можна створити декілька абсолютно різних образів.

 • Класична модель має різновиди. Ви можете купити чоловічу жилетку, яка підходить вам по всім параметрам.

 • Жилет, пошитий на замовлення – це стильна альтернатива піджаку, яка не виходить за рамки ділового дрескоду. Його можна носити на роботу в спекотні дні.

 • Купуючи чоловічий жилет, будьте певні, що він ніколи не вийде з моди. Ці речі пройшли випробування часом і не збираються здавати позиції. Класика завжди доречна.

Щоб правильно підібрати чоловічий жилет, як за типом крою, так і кольором, потрібно врахувати багато факторів вашої фігури і зовнішності. Звертайтеся за послугами з індивідуального пошиття і будьте впевнені в правильності свого вибору.