Пальто

Пальто – це невід’ємний елемент гардеробу успішного ділового чоловіка, завдяки якому він може не тільки зігрітися в холодні осінні й зимові дні, а й підкреслити свій індивідуальний стиль.

Вибрати пальто для ділового гардеробу – завдання не з простих. Щоб образ був вишуканим, гармонійним, стильним і оригінальним – верхній одяг потрібно підбирати, і для ідеального поєднання, найкраще виготовити його на замовлення. У компанії «Імперський Кравець» працюють кваліфіковані дизайнери-стилісти з багаторічним досвідом, які допоможуть створити досконалий образ.

Створення пальто – це справжнє мистецтво для нас, порівнянне з народженням шедевра. При пошитті ми враховуємо багато факторів, включаючи такі, як спосіб життя клієнта, його темперамент, характер, смак і стилістичні переваги. Тому, при виготовленні пальто також враховується, який одяг Ви будете носити під ним.

«Імперський Кравець» використовує лише передові технології крою та обробки виробів, а також виключно натуральні матеріали, що в комплексі дозволяє створити ідеально зручний і незрівнянно красивий верхній одяг. Ми надаємо перевагу ручній обробці, відмовляючись від швидкого й неякісного машинного методу.

Із самого початку створення ексклюзивного пальто Ви в усіх процесах приймаєте безпосередню участь.  Ми обговорюємо з Вами кожну найменшу деталь, бо, як відомо, при створенні справжнього шедевру дрібниць не буває.