Піджак

У всі періоди існування класового суспільства костюм був показником класової приналежності, професії і способу життя в цілому. Сьогодні піджак також лишаються невід’ємною частиною ділового стилю.

Важливо, щоб цей предмет гардеробу не тільки був зшитий з дорогої натуральної тканини та ідеально сидів по фігурі, але й давав відчуття абсолютного комфорту при носінні. Тут кожен шов може стати вирішальним.

Щоб створити індивідуальну викрійку для Вашого майбутнього піджака, ми знімаємо більше 36 мірок і робимо фотографії в чотирьох проекціях. На відміну від деяких кравців, які просто підганяють зняті мірки, ми створюємо виключно індивідуальну викрійку (всесвітньо визнана технологія «bespoke»). До того ж, наші стилісти проводять професійну консультацію по підбору підходящого саме Вам крою, тканини, забарвлення, залишаючи при цьому остаточний вибір за Вами.

Пошиття піджака в компанії «Імперський Кравець» відповідає всім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. А увага наших майстрів до кожної найдрібнішої деталі, в результаті втілюється в цілісний, стильний, гармонійний та індивідуальний образ для Вас – це і відрізняє дійсно професійну дизайнерську роботу.