Dormeuil

Пошив мужской одежды на заказ

Компанія Doremeuil була заснована в 1842 році Жюлем Дормео, який тоді навіть і уявити собі не міг, що через півтора століття, його підприємство стане одним з провідних постачальників елітних тканин в масштабах 5 світових континентів.

Жюль ДОРМ почав кар’єру торговця тканинами в 22-річному віці, коли здогадався імпортувати англійські тканини до Франції. Через деякий час, натхненні його успіхом, до нього приєдналися два його брата. Компанія й донині залишається сімейним бізнесом Дормео.

У 1863 році компанія Dormeuil остаточно утвердилася в Парижі та Лондоні й зарекомендувавши себе достойним постачальником високоякісних тканин для пошиття костюмів. C 30-х років минулого сторіччя найвідоміші кравці цих міст стали замовляти тканини у Дормео, на постійній основі. Сьогодні тканини Dormeuil широко використовуються провідними будинками моди для створення речей «від кутюр».

Dormeuil – це втілення елегантності, а також чудове поєднання якості та різноманітності продукції, здатного викликати захоплення у кожного, хто розбирається в тканинах.