Індивідуальний пошив

Пошив мужской одежды на заказ

Послуга індивідуального пошиття бере свій початок ще з 17 століття, коли в кравецьких майстернях перестали продавати велитенські шматки тканини, й зародилось поняття про розкроювання на шматки потрібного розміру, так би мовити продаж «тканини за особистою домовленістю».

Зараз побутує таке визначення індивідуального пошиття: “річ, викроєна індивідуумом для індивідуума індивідуально”.

Існують дві технології:

Made to measure  – означає, що стандартна викрійка підганяється, наскільки це можливо, до мірок замовника.

Bespoke «пошив за попередньою домовленістю» – зроблений за індивідуальним лекалом на основі бажань і потреб замовника.

Коли Ви звертаєтеся до нашої компанії “Імперський Кравець”, ми, перш за все, обговорюємо, який Вам потрібний костюм і для якої мети. Потім з великої колекції тканин (близько 10000 зразків) обираємо матеріал, який найбільш підходить Вашим цілям та вподобанням.

Послуга індивідуального пошиття, яка надається компанією “Імперський Кравець” відповідає всім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. Для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо близько 36 мірок і робимо фотографії замовника в чотирьох проекціях. На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми власноруч створюємо індивідуальну викрійку.

Після зняття мірок Ваше замовлення відправляється в Англію, звідти через 4-5 тижні воно повертається для першої примірки, а вже після 5-6 тижнів Ви отримуєте зшитий на замовлення костюм.

Якщо Ви хочете призначити c нами зустріч у нашому салоні, Ви можете відправити свої побажання на електронну адресу або домовитися про зустріч по телефону з секретарем-референтом.

Компанія “Імперський Кравець” рада запропонувати Вашій увазі повний спектр послуг з пошиття чоловічого одягу, з урахуванням Ваших особистих побажань і вимог.