
Чоловічі весільні костюми
Без сумніву, весілля в житті кожного чоловіка – це знаменна подія, яка знаменує початок нового етапу в його житті. Привітання від близьких, багато квітів, осяйний зал, радісні посмішки та найкрасивіша наречена. Це особливий день, присвячений тільки двом людям. Дуже багато уваги приділяється вбранню молодої. Ще б пак, адже у дівчат такий багатий вибір суконь. Безумовно, ваша обраниця повинна виглядати як королева, але поруч з нею повинен бути не менше гарний король.
Весільні костюми для чоловіків – це теж мистецтво. Оскільки на святі є лише один головний герой, то його вбрання повинно бути відповідним. Весільні костюми відрізняються від повсякденних і навіть найбільш ошатних. Це особливий піджак, брюки і, за бажанням, жилет. Аксесуари, якими прикрашається чоловічий весільний костюм, також підбираються за принципом – для особливої події особливого чоловіка.
Весільні костюми для чоловіків на замовлення – це гарантія того, що ви будете виглядати бездоганно. Однак, крім естетичного аспекту, потрібно подбати про комфорт. Не сумнівайтеся, що вам і так вистачить радісного хвилювання, тому весільні костюми для чоловіків створюються індивідуально, враховуючи всі особливості, щоб позбавити вас зайвого клопоту. А це, в свою чергу, є запорукою того, що ви будете почувати себе впевнено і комфортно.
Справжній джентльмен не повинен бути затьмарений красою обраниці. Біля розкішної леді зобов’язаний стояти справжній чоловік – чарівний, мужній, елегантний. Весільний костюм нареченого здатний підкреслити перераховані вище якості і зробити так, щоб наречена не зводила з вас захопленого погляду.
Чим весільні костюми відрізняються від звичайних?
Звичайно, немає точного визначення відповідно до якого, те чи інше вбрання можна віднести до підвиду – костюм на весілля. А втім, безсумнівним є те, що одяг повинен відрізнятися так само, як і весільний день від буднів. Чоловічий весільний костюм має різнитися від костюмів інших чоловіків на торжестві. Якщо молодий одягне стандартний піджак, який підійде на безліч інших святкових подій, тоді він нічим не буде виділятися серед ошатних гостей. Костюм на весілля мусить вказувати на героя, щоб навіть незнайомець, побачив вас, міг сказати: «Ось це і є наречений!».
-
Вбрання повинно бути яскравим, незабутнім, вишуканим. Є різні способи досягнення мети. Це може бути як особливий відтінок, так і гра з кольорами: піджак одного кольору, брюки – іншого, краватка, що виділяється на загальному фоні і т.д. З усім цим вам допоможе розібратися кравець.
-
Необхідно врахувати плаття нареченої. Можливо, вона вибере нестандартний колір, тоді бажано обіграти це в вигляді маленьких деталей на вашій сорочці, піджаку, щоб разом ви виглядали єдиним цілим.
-
І останнє, добре підібраний і зшитий весільний костюм нареченого – це цілий процес, починаючи від правильного вибору тканини, її забарвлення, до самого фасону і аксесуарів. Хороша річ та, яка вам повністю підходить, а досягти цього можна лише шляхом індивідуального пошиття.

Чоловічі костюми: особливості створення
Кравець особисто зустрічається з клієнтом і дізнається його побажання. Крім загальних уявлень про майбутнє вбрання, які дає замовник, майстер враховує такі деталі зовнішності, як колір очей, волосся, тип фігури. Компанія працює за технологією Bespoke, а це означає, що 80% роботи з пошиття одягу здійснюється вручну. Під час даного процесу знімається близько 30 мірок, робиться фото клієнта в чотирьох проєкціях. Після того, як ми отримуємо всі необхідні дані, створюється індивідуальне лекало. Всі деталі зметуються вручну, потім перевіряється їхня відповідність заданим мірками. Для точності, робимо одну або дві примірки.
Разом з кравцем вибирається тканина для піджака,брюк і підкладки. Розглядаються різні варіанти фурнітури. Можна вибрати весільні тканини в Києві преміумкласу від таких виробників як Loro Piana, Ermenegildo Zegna і Scabal. Їхня тканина із вовни ось уже кілька десятиліть займає лідерські позиції в світі текстильного виробництва.
Який весільний костюм нареченого краще вибрати?
Разом з кравцем ви можете підібрати той варіант, який підійде вам найбільше. Ми знаємо, що наші клієнти – це ділові люди, які цінять час, тому ми прагнемо спростити і прискорити процес підбору. Кравець орієнтується на ваші вподобання. Нижче наведені приклади найбільш поширених варіантів:
-
Костюм-трійка.
Такий вибір дає можливість експериментувати з кольором, дизайном, типом крою. Він ще й практичний завдяки тому, що піджак можна тимчасово зняти в спекотний літній день і бути в одному жилеті, який виглядає не менш урочисто.
-
Костюм-двійка.
Можна вибирати серед стилів: більш сучасного італійського та консервативного англійської. Кожен з них має свої особливості, як в першому, наприклад, особлива довжина брюк або приталений крій.
-
Смокінг
Цей вид вечірнього одягу, що дуже схожий на піджак, але має ряд відмінностей. Чоловіки одягають його тільки на важливі, дуже урочисті події, до яких можна віднести весілля. Смокінги мають ряд характеристик, серед яких: шовкові та атласні лацкани, комір-стійка на сорочці, аксесуарами є метелики і камербанд, мають оксамитовий комірець, лампаси на брюках.
Із смокінгом носиться метелик та нагрудна хустка. Сорочка повинна бути тільки білою. Також можна надягати жилет. Він має бути або білим під колір сорочки, або відповідати кольору метелика. Зазвичай смокінги шиються з темної тканини синього або чорного кольору але бувають моделі з яскравими незвичайними візерунками. Якщо мова йде про весільний варіант, то можна вибрати бежевий, блакитний, сріблястий відтінки.
На брюках повинні бути спеціальні атласні лампаси. Це вузькі брюки прямого крою. З ними не можна носити ремінь, замість нього використовується камербанд або підтяжки. Як правило, колір метелика відповідає кольору пояса. Смокінг сподобається консервативним нареченим, їхнє вбрання буде виглядати дуже романтично і, до того ж, складно підібрати щось більш ошатне.
-
Фрак
Цей тип одягу популярний вже кілька століть. Його батьківщиною вважається Франція, де він і з’явився в далекому XVIII столітті. Колись фрак одягали тільки важливі персони на особливі заходи. Минув час, але майже нічого не змінилося. І сьогодні весільний фрак – це вершина шику та вишуканості. Традиційний колір – темно-сірий або чорний.
Його характерна особливість – це вузькі і довгі фалди. Фрак не потрібно застібати на ґудзики, він носитися під ошатну білу сорочку. Нагрудна хустка часто білого кольору. Можна одягнути жилет білого кольору поверх сорочки. Щоб зробити строгий образ більш витонченим, можна замість традиційного метелика використовувати шийну хустку. Також не варто нехтувати бутоньєркою, що гармонує з букетом нареченої.
Особливості фрака: двобортний крій, гудзики ніколи не застібаються, довжина фалд досягає колін, а передня частина закінчується трохи нижче талії, колір і матеріал брюк ідентичні фраку. Мабуть, фрак – це найбільш консервативний вибір на весілля. Він завжди буде виглядати урочисто. Його вибирають ті, хто ставляться до весілля з особливим трепетом.
-
Весільні аксесуари
Додаткові елементи допоможуть зробити образ цілісним і гармонійним, і, навпаки, неправильно підібрана краватка або метелик можуть все зіпсувати. Спочатку визначається стиль піджака, його тип, і тільки тоді можна думати про аксесуари.
Краватка. До різних типів краваток підходять різні сорочки з певною формою коміра. Що стосується відтінків, то необхідно вибирати темніший за колір сорочки, але світліший за піджак. До вибору потрібно ставитися відповідально, так як важливо враховувати колір і фактуру як самої тканини, так і особливості вашої зовнішності: колір шкіри, відтінок волосся і навіть ріст. Крім того, якісна краватка – це тільки натуральні матеріали.
Метелик. Він повинен гармоніювати з відтінком весільного костюма нареченого. Вітаються однотонні кольори і, звичайно, його потрібно вміти майстерно зав’язувати. Цей варіант підійде любителям аристократичного стилю. Для більш ексцентричних чоловіків створені моделі з принтом, тому що вони є частинкою кежуел стайл.
Запонки. Добре підібрані аксесуари мусять гармоніювати з обручкою, годинником, краваткою. Не можна вибирати занадто насичені кольори, хоча допустимі експерименти з контрастом. У будь-якому випадку краще порадьтеся з кравцем. Класикою вважається золотий колір.
Нагрудные платки-паше. Це декоративний елемент, що став класикою. З їхньою допомогою можна зробити образ більш яскравим, додати родзинку або, навпаки, вибрати непомітний хустку в тон метелика. Ви можете довго пробувати різні варіанти, тому що існує близько десяти способів, як їх можна складати, але ще більше часу можна потратити на вибір тканини, її забарвлення завдяки величезній різноманітності.

Зробіть вечір незабутнім!
Створення сім’ї означає перехід на новий рівень, де наречений стає найголовнішим чоловіком в житті обраниці. Тепер він має інший статус, якому треба відповідати. Надійний, впевнений чоловік, якому можна все довірити – жінка хоче бачити свого супутника життя саме таким. Уміння красиво одягатися – це доказ того, що йому важливо вміти представити себе. Гарний, елегантний наречений на святковому вечорі – це прототип завтрашнього успішного чоловіка, який вміє досягати успіху, бути коханим і бажаним. Такі моменти не забуваються, вони залишаються в пам’яті назавжди. Це саме той день, коли потрібно бути найкращою версією самого себе.