Holland&Sherry

Пошив мужской одежды на заказ

Компанія Holland & Sherry була заснована в Лондоні в 1836 році. Стефан Джордж Холланд і Фредерік Шеррі розпочали спільний бізнес з продажу вовняних та шовкових тканин. Рівно через п’ятдесят років вони відкрили магазин в самому серці торгівлі вовняними тканинами Лондона – в сквер Голден.

У 1900 році компанія починає активно розширювати канали експорту в інші країни. Відкриваються представництва в Парижі, Нью-Йорку, Санкт-Петербурзі. У 1982 році головний офіс Holland & Sherry перемістився на Савіль Роу, вулицю в центрі Лондона, яку називають світовою колискою елітного швейного мистецтва. До того часу, з усіх торговців з вулиці Голден, що почали бізнес в 17 столітті, залишилися тільки Holland & Sherry. За роки успішної роботи, вони придбали близько двадцяти інших компаній, що торгують вовняними тканинами.

Сучасна колекція Holland & Sherry виготовляється в спектрі від Super-100 до Super -200. Тканини виготовляються з розчесаної гладкої вовни мериносових овець, для домішок використовуються рідкісні та екзотичні натуральні волокна.

Серед постійних клієнтів Holland & Sherry такі відомі кутюр’є як Коко Шанель, Крістобаль Баленсіага, Ельза Скіапареллі. Компанія займається поставками тканин для кіноіндустрії й театрів, від голлівудських фільмів, до Мулен Руж та англійської Національної опери.