Тканини

Пошив мужской одежды на заказ

У салоні «Імперський Кравець» представлено понад 10000 видів тканин, що виготовляються тільки з натуральної сировини: надтонкої вовни, мохеру, шовку, кашеміру і т.д. «Імперський Кравець» є офіційним дистриб’ютором бельгійської фірми Scabal – однієї з провідних фірм-постачальників елітних тканин.

Якість тканини визначається такими показниками, як товщина нитки, що вимірюється в мікронах, а також ростяжність, колір і т.д. Всі ці компоненти об’єднуються в одну класифікацію Super, що була запропонована Національною корпорацією з експорту вовняних виробів (NWTEC). Цифра 100 означає, що з 1 кг вовни виходить 1 км нерозривної нитки. Тобто 150, 180 і 200 – тканини ще більш високої якості. Серед інших постачальників високоякісних тканин в салоні «Імперський Кравець» представлені такі англійські та італійські виробники: Loro Piana, Holland & Sherry, Ermenegildo Zegna, Charles Clayton, Dormeuil, Moxon.

Для вимогливих клієнтів «Імперський Кравець» радий запропонувати ексклюзивні тканини Diamond Chip – Алмазне напилення, Gold Treasure – Золотий скарб, Super’200 and vicuna – тканина Super 200’S з додаванням Вікуньї.

У салоні «Імперський Кравець» також є послуга пошиття на замовлення верхнього одягу (пальто, куртки та ін.). Для цього в наявності є пальтові тканини: 100% вовна, вовна-кашемір, 100% кашемір, вовна верблюда. Кожен клієнт салону має можливість вибрати тканину й майбутню модель верхнього одягу, в залежності від своїх запитів, смаків і тенденцій сучасної чоловічої класичної моди. Завжди будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!