Scabal

Пошив мужской одежды на заказ

Компанія Scabal була заснована Отто Герцем в 1938 році в Брюсселі. За час роботи, компанія перетворилася із звичайного постачальника тканин, в один з найвідоміших і найвпізнаваніших у світі брендів текстильної промисловості.

Дизайнери компанії до кожного сезону готують близько 30 нових сортів тканин з різноманітною гамою кольорів. Виробництво проходить на фабриці в графстві Йоркширі, звідки тканини переправляються на основний склад в Брюсселі.

Scabal весь час працює над удосконаленням технологій виробництва тканин. В якості сировини використовуються тільки найкращі сорти натуральної вовни, шовку, кашеміру. Девіз компанії: «Ми ніколи не економимо на матеріалі для виготовлення тканин». Саме тому Scabal протягом всієї своєї історії була відома як постачальник рідкісних і благородних тканин.

Ще однією відмінною рисою компанії Scabal є вибір дистриб’юторів їхньої продукції. Продавати ці тканини може не кожен! Дистриб’ютори Scabal повинні виробляти одяг тільки високої якості і забезпечувати індивідуальний підхід до кожного клієнта.