Шарфи

Пошив мужской одежды на заказ

Чоловічий шарф та його призначення

Чоловічі шарфи виконують дві основні функції. По-перше, вони покликані доповнювати образ, вносити в нього нотки чарівності. Чоловіки, які знають як носити шарф, мають явну перевагу, їхній вигляд стає не тільки стильним, але і витонченим. Вони вдало підкреслюють свої сильні сторони, акцентують увагу на кращих якостях характеру, виражених за допомогою стильно підібраного аксесуара. Такий чоловік не може залишитися непоміченим. Жінки неодмінно оцінять тонкий смак, а чоловіки зрозуміють, що мають справу з високопоставленою персоною.

По-друге, чоловічий шарф надійно захищає від холодних та пронизливих вітрів і дощів. Натуральні тканини забезпечують комфорт, а щільна текстура, безсумнівно, стає міцним щитом від негоди.

Правильний підхід до вибору чоловічих шарфів

У сучасному розмаїтті легко розгубитися. Для того, щоб вибрати правильну модель потрібно відповісти для себе на кілька запитань:

  • Для якої події ви шукайте чоловічий шарф? Можливо, вам потрібна річ на кожен день?

  • Оцініть свій стиль. Подумайте про верхній одяг: він офіційний чи ні. Якому виду пальто я віддаю перевагу?

  • Різноманітність не обмежується вибором відтінку. Деякі моделі можуть зістарити вас, або навпаки, освіжити. Враховуйте зовнішні дані.

Різновиди чоловічих шарфів

Значення має все: тканина, принт, візерунок, фасон. Виробники намагаються враховувати абсолютно всі деталі, щоб створити неповторну річ, яка не просто зігріє вас в холодні осінні дні, а й прикрасить. З таким великим вибором ви точно доберете щось для себе.

Один із критеріїв класифікації – це форма. Отже, чоловічий шарф буває таких видів:

  • Keffiyeh або куфія – модель винайдена арабами. Це шарф квадратної форми. На його батьківщині чоловіки покривають ним голову, а в усьому світі він може носитися як гарний аксесуар. Як правило, він картатий.

  • Pashmina – шарф для чоловіків з пашмина. В його основі тонка шерсть з невеликими додатками різних сумішей. Він дуже м’який і легкий, досить великий у розмірах. Колірна варіація нічим не обмежена.

  • Snood має трубчасту форму, іноді нагадує кільце. Він не має вільних кінців. Його цільове призначення спортивний або смарт кежуел стиль.

Це три найпопулярніші види. Звичайно, чоловіча мода поступається різноманітністю в порівнянні з жіночою, але кожна з цих трьох категорій може містити в собі найбільш незвичайні та фешенебельні зразки. Відомо, що чоловічі шарфи завжди відрізнялися мінімалізмом, почуттям стилю і лаконічністю. Перехід за одну з цих граней рівносильний перенасиченню.

Стилі чоловічих шарфів

При підборі шарфа для чоловіків, в першу чергу, необхідно все ж орієнтуватися на практичність, і тільки потім переходити до бажаного стилю. Безумовно, одного співвідношення з певною категорією занадто мало, оскільки кожен чоловічий шарф містить свої особливості. Колір ваших очей, волосся, форма обличчя і т.д. також мають вирішальне значення. Однак вам все одно необхідно дотримуватися обраного стилю. Для того, щоб розуміти з чим і як носити шарф, зупиніться на одній з категорій:

  • Повсякденний. Це найпростіший і, водночас, найпоширеніший вид шарфів. Він характеризується непримітною фактурою, декор відсутній. Для цього типу властива дрібна або середня в’язка. Такий шарф для чоловіків добре підходить під різні види верхнього одягу і зручний у використанні. Найчастіше виробники послуговуються вовняною тканиною, але кашеміром рідко.

  • Спортивний стиль сподобається любителям зимових розваг або просто людям, які багато часу проводять на морозному повітрі. Восени або взимку такі шарфи відмінно захищають від прохолоди. Величезним попитом користуються снуди, шарфи-хомути, оскільки їх не потрібно зав’язувати. Вони утворюють кільце, яке потрібно просто перекинути через шию. Якщо ви зрозумієте, як носити шарф правильно, то зможете не тільки надбати стильну деталь, а й зігріти вуха і частину обличчя. Дизайнери часто вдаються до різних декорацій у вигляді застібок, ґудзиків. Якщо у вас чутлива шкіра, то вам можна купити чоловічий шарф у вигляді хомута з натуральних тканин або кашеміровий снуд. Що стосується в’язки, то вона може бути як дрібної, так і великою, можливе комбінування декількох видів тканин.

  • Діловий. Для виготовлення товарів цієї категорії застосовуються виключно дорогі вишукані тканини. Для зимових варіантів краще підходить шерсть альпаки, кашемір. Лляні, шовкові та шифонові тканини використовують для осінніх та весняних чоловічих шарфів. Для урочистого моменту можна підібрати атласний шарф. З класичними костюмами заведено поєднувати однотонні непомітні відтінки.

  • Романтичний. Це виразний, помітний і дуже стильний аксесуар, пошитий з шовку, тонкої вовни, лляної тканини або бавовни. Йому властиве картате забарвлення, прикраси у вигляді бахроми, хитромудрий орнамент. Дуже популярним представником даної категорії є палантин. Це довгий і широкий чоловічий шарф. Для більш ексцентричних чоловіків існують яскраві відтінки, помітні орнаменти. З таким шарфом ви точно опинитеся в центрі уваги.

Шарф як елемент образу

Для спортивного стилю підійдуть насичені строкаті забарвлення, як червоний, синій, зелений. Для повсякденного життя краще купити чоловічий шарф стриманих, ненасичених тонів, тому що в діловому іміджі він не повинен бути центральним елементом. Якщо на кону бізнес-зустріч, то краще зробити вибір на користь чорного, сірого або білого прямокутного аксесуара. Слідкуйте за тим, щоб вироби підходили за розміром.

Краще вибирати геометричні візерунки, принт і не вдаватися до великої кількості декоративних деталей. Можна поєднувати не більш двох кольорів в одному виробі, все інше вже перебір. Необхідно також знати як носити шарф з певними видами одягу. У неофіційному стилі допустимо носіння поверх одягу, за умови, що ви зможете красиво зав’язати його. Якщо ж ви одягаєте ділове пальто, то шарф носиться тільки під ним.