Loro Piana

Пошив мужской одежды на заказ

Історія цієї компанії починається з початку 19-го століття, коли сім’я Лоро Піана була відома як купецька, і торгувала вовняними тканинами. Офіційною датою заснування компанії є 4 серпня 1924, її засновником став П’єтро Лоро Піана.

У 1941 році управління компанією успадкував племінник П’єтро – Франко. Він успішно розвинув компанію, яка стала відома як постачальник тканин для будинків «високої моди», а також налагодив експорт тканин в інші країни. Феноменальним фактом є те, що Франко Лоро Піана здійснив це все в складний період, після закінчення Другої світової війни. У сімдесяті роки сини Франка – Серж і П’єр вивели корпорацію на рівень загальносвітової популярності і домоглися лідируючих позицій у сфері виробництва та продажу тканин.

Сьогодні Лоро Піана володіє 132 магазинами в різних куточках світу і 10 фабриками, 6 з яких знаходяться в Італії, 3 в США і одна в Монголії. Тканини Лоро Піана – це неперевершена якість і відоме ім’я. Розкішні тканини цієї фірми давно завоювали безліч шанувальників серед тих людей, хто цінує якість і престиж.