Ermenegildo Zegna

Пошив мужской одежды на заказ

У 1910 році, 20 річний Ermenegildo Zegna, отримавши у спадок три ткацьких верстата зайнявся виробництвом тканин в Триверо (Італія). З цього і почалася історія марки, що підкорила увесь світ.

Ще з самого початку своєї роботи Ermenegildo Zegna переслідував мету домогтися найвищої у світі якості виготовлення тканин, що йому вдалося здійснити до середини позаминулого століття.

Сьогодні компанія Ermenegildo Zegna виробляє елітні колекційні тканини. Щороку колекція ексклюзивних тканин найвищої якості представлена в 350 зразках, що відповідають самим останнім досягненням технічного прогресу.

Однією з найвідоміших розробок компанії стала тканина з натуральної вовни Micronsphere, вироблена із застосуванням NANO технологій. Особливість цієї тканини в тому, що вона здатна відштовхувати вологу, завдяки чому на ній зовсім не буває плям! Навіть якщо пролити на костюм келих вина, достатньо лише струсити рідину, і тканина буде виглядати так, ніби нічого й не сталось. Крім цього, тканина практично не мнеться.