Ремені

Пошив мужской одежды на заказ

Естетичні та практичні функції чоловічого ременя

Чоловіки мають менш широкий асортимент аксесуарів, якими можна урізноманітнити зовнішній вигляд, ніж жінки. Однак це змушує більш ретельно вибирати той чи інший шкіряний ремінь. Чоловіча мода більше спрямована на стилі, ніж на швидкоплинні сезонні тенденції. Як правило, елементи гардеробу рідко обновляються, що є приводом для більш детального й усвідомленого вибору аксесуара, перед прийняттям остаточного рішення купити чоловічий ремінь.

Як не дивно, ця вузька смужка, яка називається шкіряним ременем, служить тільки для декору. Річ у тім, що правильно підібрані брюки повинні триматися без додаткової допомоги. Це означає, що немає необхідності купувати чоловічий ремінь лише з метою підтримувати штани. Звичайно, в стародавні часи люди намагалися знайти в ньому практичні властивості, але зараз все змінилося. Однак це не означає, що від ременя під джинси треба відмовлятися, але потрібно пам’ятати, що в першу чергу він вас прикрашає і підкреслює індивідуальність.

Як і будь-який одяг, він теж може мати свої властивості, особливості стилю і дизайну. Чоловічі ремені можуть з чимось поєднуватися, а до чогось зовсім не пасувати. І якщо, на перший погляд, вам здається, що це другорядна деталь, яка не заслуговує багато уваги, то ви помиляєтеся. Красиво підібраний ремінь для чоловіків здатний як прикрасити ваш модний вигляд, так і зіпсувати неправильною комбінацією.

Види чоловічих ременів

Зібравши воєдино всі знання про моду і стиль, буде справедливим зазначити, що будь-які предмети гардеробу можна поділити на дві групи: кежуел і офіційні. Чоловічий шкіряний ремінь не став винятком. Щоб відрізняти ці два види, варто пам’ятати, що все класичне має строгу форму, не піддається змінам, представлене в пастельних кольорах, складається з непомітних деталей. Стиль кежуел, навпаки, має дух свободи, відкритий до експериментів і практично нічим не обмежений. Він переповнений насиченими відтінками, незвичайними формами.

  • Класичний ремінь для чоловіків. Його традиційними кольорами вважаються чорний і коричневий. Розмір пряжки невеликий, зазвичай вона має золотистий або сріблястий відтінок. Ширина класичного ременя менша, ніж в звичайного. Існує певна закономірність: чим більша пряжка, тим менш офіційною вона здається. По всій довжині може бути невигадливий орнамент, що перегукується з текстурою взуття. Середньостатистична ширина коливається від 2 до 4 см.

  • Повсякденна модель не має обмежень. Можливе втілення різних дизайнерських ідей в межах індивідуальних побажань і смаку.

Як вибрати ремінь

Немає сенсу пояснювати, що найякісніший виріб – шкіряний. Універсальне правило зазначає, що чим краща якість, тим довше прослужить чоловічий ремінь, і, крім того, тим більше він вам пасуватиме. Речі преміумкласу виготовляють з м’якої і нової сировини. Якщо провести нігтем по зворотній стороні ременя, то буде помітно, як вдавлюється матеріал. Стара і тверда шкіра ніяк не реагує на подібний дотик.

Не забувайте стежити за якістю прошивки. У нас ви може купити чоловічий ремінь з рівними і акуратними швами без ниток, що стирчать. Будь-який натяк на недбале виконання – це моветон. Шкіряні чоловічі ремені – це точно не той пункт, на якому можна економити. Їхні стан і якість дорівнюють рівню вашої самоповаги. Пам’ятайте, що ви носите настільки вишуканий одяг, наскільки це дозволяє ваш статус і успіх. Будьте уважні до себе.

Види пряжок

  • Відкрита проста пряжка –універсальний варіант для будь-якого стилю.

  • З якірцем на зворотному боці. Пряжка такої моделі може декоруватися. Наприклад, гравіюванням з ініціалами, емблемою або символом.

  • З затискачем. Вони характерні для ременів із тканини і не передбачають отворів.

Також є можливість купити чоловічий шкіряний ремінь з пряжкою, яка знімається, що досить практично, особливо якщо вам подобається матеріал, фактура і ви не хочете розлучатися з ним.

Золоті правила поєднання

Чоловічий шкіряний ремінь, виготовлений на замовлення, може впадати в очі не менше ніж пальто або костюм. Тому він повинен бути з якісної шкіри з витонченою пряжкою. Існують деякі загальні правила, які не змінювалися більше десятка років. Більш того, вони завжди будуть популярними. Таким чином, рекомендується враховувати такі нюанси:

  • Ремінь завжди підбирається до кольору взуття. Якщо ви спочатку замовили пару туфель, є сенс придбати чоловічий ремінь із такої ж шкіри і з однаковим типом прошивки.

  • Кінці повинні бути прикрашені, а краї злегка закруглені.

  • Якщо в образі присутні інші вироби зі шкіри, простежте за тим, щоб ремінь їм відповідав. Крім того, колір і метал пряжки повинні збігатися з металевими аксесуарами, наприклад, годинником або запонками.

  • У діловому стилі неприпустимі строкаті кольори ременя або форма пряжки, яка виділяється на загальному фоні. Дотримуйтеся мінімалізму.

Як правильно носити чоловічі ремені

По-перше, ремені не носяться разом з підтяжками. Вибирайте щось одне. По-друге, пам’ятайте, що чоловічий шкіряний ремінь під джинси надягають поверх лейбла. Ремінь ніколи не стане зайвим, єдиний виняток – це штани від смокінга. У всіх інших випадках сміливо використовуйте цей стильний аксесуар. Ремінь з тканини підійде під вельветові штани, чінос або карго.

Плетений ремінь виглядає досить модно, але будьте обережні, коли поєднуєте його з діловим костюмом. Можливо, його об’ємність буде виділятися на тлі тонкої тканини. Досить поширена матерія для чоловічого ременя – це замша. Очевидно, що найбільше вона підходить під замшеві туфлі.

Як тільки у вас з’являться чорні черевики, відразу ж купуйте чорний ремінь. Зрештою, можна закрити очі на таку консервативність в кежуел стилі, що, однак, не дозволяє підбирати абсолютно різні за кольором і фактурою аксесуари. Чим контрастніше виглядають ремінь і брюки, тим більш спортивний вигляд ви отримуєте. Якщо ви хочете зробити плавний непомітний перехід від сорочки до штанів, вибирайте шкіряні ремені під колір брюк.