Костюм

Пошиття ділових чоловічих костюмів

Костюм – це візитна картка кожної ділового чоловіка, запорука його успіху.

Створення ділового образу – надзвичайно тонкий процес, що вимагає окрім витонченого смаку ще й наявності глибоких знань у світі стилю, ділового етикету й сучасних технологій виробництва тканин та одягу.

Послуга індивідуального пошиття в компанії «Імперський Кравець» відповідає всім критеріям якісного шиття одягу на замовлення. Тут представлений величезний вибір ексклюзивних тканин від провідних англійських та італійських виробників (близько 10 тис. зразків), а також не менш вражаючий вибір аксесуарів, що дозволить Вам втілити в реальність найоригінальніші й найвибагливіші фантазії. До того ж, колекції «Імперського Кравця» оновлюються кожен сезон, відповідно до останніх світових тенденцій.

Щоб створити індивідуальну викрійку, ми знімаємо близько 36 мірок і робимо фотографії замовника в чотирьох проекціях. На відміну від деяких кравців, які просто підганяють зняті мірки, ми створюємо виключно індивідуальну викрійку (всесвітньо визнана технологія «bespoke»). А для полегшення подальшої співпраці, всі Ваші розміри, викрійки, зразки підгонки, зразки тканин і фотографії готового костюму зберігаються в спеціальному архіві. Тому, якщо Ви захочете пошити аналогічний костюм, Вам достатньо буде просто повідомити нас.

І так, кожен етап створення досконалого костюму від «Імперського Кравця» вміщує багаторічний досвід і професіоналізм майстрів своєї справи, який здатний перевершити найвибагливіші очікування.

 

Ми будемо раді допомогти Вам знайти свою індивідуальну досконалість.