Костюм

Пошив мужской одежды на заказ

Чоловічий костюм: важливість деталей

Купити чоловічий костюм досить просто. Магазини чоловічих костюмів переповнені різними моделями, товарами з цікавими дизайнерськими рішеннями і т.д. Інша справа вибрати діловий костюм, який підходить. Час не стояв на місці і сотні років одні моделі замінювали інші. Щось пішло в небуття, а щось набуло нових, удосконалених форм. Так чи інакше, костюм чоловічий – це мастхев будь-якого поважаючого себе джентльмена. Він доречний завжди і скрізь: чи то робота, чи романтична вечеря або ж важлива ділова зустріч. У сучасному світі, націленому на саморозвиток і успіх, важливо бути презентабельним, вміти монетизувати свої здібності, знати як отримувати прибутки.

Дістатися до вершин своїх мрій і планів нам допомагають інші люди: близькі, друзі, партнери по бізнесу…. Кожного дня вони будують нам сходинки у вигляді підписаних договорів, домовленостей про співпрацю і т.д., по яких ми підіймаємося вгору. Ми взаємодіємо з людьми, пропонуємо їм свої послуги, а натомість отримуємо їхні дії, які мають ключове значення для нас. Щоб просуватися вгору по кар’єрних сходах, необхідно бути надійним. Ніщо не може так характеризувати людину, як його ставлення до самого себе. Неохайно одягнений чоловік не матиме успіху у жінок, його не запрошуватимуть на світські заходи, де є можливість обзавестися корисними знайомствами. Одяг може багато сказати про власника. Якщо чоловік одягнений, немов нова копійка – це означає що він уважний до деталей, а це важлива ділова риса, між іншим.

Стильний чоловічий костюм – це те, без чого неможливо пройти своєрідний фейсконтроль в світ серйозних людей. Ошатно одягнений чоловік прикрасить будь-яке торжество своєю присутністю. Йому навіть можна і не говорити, а перше враження, яке дуже важливо, вже буде зроблено. І це точно буде чужа думка, яка гласитиме, що ось цей чарівний юнак або солідний чоловік варті уваги і поваги.

Великий італійський скульптор Мікеланджело Буонарроті колись сказав: «Дрібниці створюють досконалість, але досконалість – це не дрібниця». І це абсолютна правда. Докази можна знайти в будь-якому ремеслі, в тому числі і в кравецтві. Красивий чоловічий костюм складається з дрібних, не дуже помітних деталей, але без яких вбрання не може вважатися вишуканим.

  • Пуговицы костюма

    Наприклад, ґудзики на рукаві піджака, який продають магазини чоловічого одягу в Києві, бувають нефункціонуючими. На прохання клієнта, кравець зробить їх справними. Тоді можна спробувати розстебнути один із них, що буде виглядати дуже неординарно і сміливо. Крім того, між ґудзиками повинна зберігатися певна відстань. Це все дріб’язок, але якщо недотримати пропорції, є ризик, що образ буде недосконалим.

  • Карманы костюма

    Найчастіше піджак складається з нагрудної кишені, лацканів (прямих або гострокутних), бічних кишень з прорізом або клапаном. Усередині піджак – з підборта, полички, верхньої частини рукава. До полички пришивається підсилювач полички, який має кілька шарів. Чим їх більше, тим краще, тому що це своєрідний каркас вироба, який повинен бути досить жорстким. У якісних піджаках деталі з’єднуються кінським волосом.

  • Рукав костюма

    Ще один важливий нюанс – це добре прикріплений рукав. Необхідно, щоб він був впору довжині піджака, не утворював складок і йшов паралельно. У верхній частині створюється округлість, яка підкреслює плечі і відтворює фігуру замовника. У такому процесі задіяні м’які підплічники.

  • Лацканы костюма

    Крім того, потрібно звертати увагу на такі зовнішні деталі як лацкани. В добре зшитих моделях вони не прилягають, а, навпаки, трохи припідняті, а це запорука того, що силует буде виглядати мужньо. Але для цього потрібен додатковий продуктивний процес, який під силу тільки кращому кравцю.

Тип кишені, ширина лацканів, число ґудзиків на піджаку, фасон без шліц або з ними – це все дрібниці, але саме вони надають костюму індивідуальність, особливість. Ми не сперечаємося, що жодні, хоч як добре оброблені деталі, не зможуть перетворити низькоякісний товар в ексклюзивний. Однак, пошиття костюма на замовлення – це можливість показати свою оригінальність, підвищити статус за рахунок таких важливих дрібниць.

Типы тканей для костюма

Тканини для чоловічого ділового костюма

Можна довго характеризувати чоловічі класичні костюми за фасоном, кольором і т.д. Але не тільки готовий виріб має властивості. Існує індекс якості волокна, з якого виготовляється тканина. Він називається Super’s і відображає діаметр пряжі в мікронах. Найвишуканіші тканини мають число Super’s близько 250, а діаметр волокна приблизно 13 мікрон. Чим вище це число, тим м’якіша тканина. Кожен тип стильного чоловічого костюма має рекомендовані показники індексу Super’s:

  • 100-130. З такої тканини шиється повсякденний одяг. Щільність помірна, зносостійкість досить висока.

  • 140-170. Тканина дуже легка і невагома, що дуже зручно для літа. Середній діаметр волокна – 16 мікрон. Матеріал можна використовувати для повсякденного та святкового одягу. Він має оптимальні показники, які запобігають деформації, тобто тканина не буде сильно м’ятися.

  • 180-250. Елітна тканина високої якості для виняткових подій. Така матерія дуже делікатна і тонка, на дотик ніжна. Товщина волокон близько 12-13 мікрон. Пошити чоловічий костюм на замовлення з такої тканини – це запорука того, що виріб буде переливатися і виглядати вишукано.

З вищеописаними матеріями працюють всесвітньо відомі європейські фірми, серед яких можна виділити бельгійську компанію Scabal і італійські Loro Piana та Zegna. Ми активно співпрацюємо з ними та завжди маємо, що запропонувати клієнту від кращих світових мануфактур. Також придивіться до таких матеріалів як:

  • Кашемір. Це популярний вибір серед успішних чоловіків. Він заслужено вважається один з найкращих джерел легких, довговічних виробів, які практично не мнуться і швидко відновлюють форму. Це також одна з найдорожчих матерій для пошиття чоловічих костюмів, однак, це виправдано блиском, розкішністю готового вбрання, яке вам точно сподобається.

  • Шерсть вікуньї. Назва походить від однойменної тварини, що мешкає на обмежених територіях Анд. Волокно вікуньї вважається найтоншим у світі. Воно обробляється тільки вручну і виготовляється в обмеженій кількості. При використанні саме цієї сировини, піджаки і брюки також шиються виключно вручну. Чоловічі костюми з такого матеріалу використовуються для найважливіших урочистих заходів.

Види костюмів

Під чоловічими класичними костюмами маються на увазі чоловічий костюм трійка і костюм двійка. Костюм трійка має різну кількість ґудзиків, які повинні відповідати конкретному рівню офіційності:

  • Одна – використовуються для світських заходів, таких як похід в казино. Також це костюм представника шоу-бізнесу. У такому вбранні точно не можна з’являтися на бізнес ланч. Єдиний ґудзик повинен бути застебнутий.

  • Дві – підходить для ділових зустрічей. Один (а саме верхній ґудзик) застібається.

  • Три – верхня застібка захована під лацканом і ніколи не використовується. Її петля знаходиться на виворітній стороні. Можуть працювати тільки нижні ґудзики, або лише середній. Підходить для урочистих випадків.

  • Чотири – лацкани значно зменшені в розмірі через велику кількість ґудзиків. Це характерно для неформальних моделей, таких як спортивні. Також в декорі такого костюма трійки використовуються інші елементи кежуелстайл, як накладні кишені.

Носити свій споконвічно чоловічий елемент гардероба можна всюди, винятком хіба що є спортивні тренування. Зрозуміло, що не завжди буде доречним той чи інший вид піджака. Наприклад, на офіційну зустріч ви вибираєте діловий чоловічий костюм, а на прогулянку по парку можна одягнути блейзер. Вміння розбиратися у відповідності одягу локації – це частина загального смаку. Надто ошатний вигляд може здатися недоречним, так само, як і надмірно повсякденний варіант. Пошиття костюма на замовлення в Києві створює варіанти одягу, які можна умовно розділити на такі типи:

  • Офіційний

  • Неформальний

  • Класичний

До офіційного підтипу відносяться найбільш вишуканий, святковий гардероб, який одягається з певної нагоди. Неформальна різновид передбачає зручні, стильні моделі для щоденного використання. Все частіше чоловіки використовують елементи цієї категорії навіть для публічних нарад. Сюди ж можна віднести кежуелстайл – стиль, що завойовує все більше симпатій серед сучасних молодих чоловіків. До класичного стилю зазвичай відносять костюм трійку. На консервативні моделі прийнято пришивати два ґудзики, при тому, що нижня залишається незастебнутою. Сюди можна віднести також смокінги, фраки. Найчастіше забарвлення – це чорний колір, а під піджаком біла сорочка. Експерименти вважаються недоречними. Єдиним варіантом взуття залишаються чорні лаковані туфлі.