Сорочка

Стильна, відмінно сидить, продумана до дрібниць чоловіча сорочка високої якості – це, безсумнівно, сорочка, пошита за індивідуальним замовленням у компанії «Імперський Кравець».

UKR_GIFT

Погодьтеся, вибір довершеної чоловічої сорочки не таке просте заняття, як може здатися на перший погляд, адже сорочка повинна ідеально сидіти по фігурі й при носінні давати відчуття комфорту. Тут кожен шов може стати вирішальним, а так як гардероб сучасного чоловіка немислимий без сорочки, найкраще шити її на замовлення у майстрів своєї справи. Наші стилісти, наприклад, проводять професійну консультацію по підбору підходящого саме Вам крою, тканини, забарвлення, залишаючи при цьому остаточний вибір за Вами.

Кожна сорочка «Імперського Кравця» виготовляється по Вашій персональній викрійці, після зняття всіх необхідних мірок (їх близько 12-ти).

До того ж, ми використовуємо тільки передові технології крою та обробки виробів, а також виключно натуральні матеріали, що в комплексі дозволяє створити ідеально зручну й незрівнянно красиву сорочку.

UKR_GIFT