Аксесуари

Пошив мужской одежды на заказ

Чоловічі аксесуари

Аксесуари для чоловіків використовуються для того, щоб виділяти їхнього власника на тлі інших людей, робити з нього привабливого і неповторного володаря особливого шарму. Будь-який магазин аксесуарів може запропонувати покупцеві подібний список прикрас: краватки, запонки, шарфи, ремені, шкарпетки, підтяжки, годинники, гаманці, браслети, окуляри і багато іншого. Ми зібрали перелік найпопулярніших запитів, які можна замовити з урахуванням індивідуальних побажань.

 • Итальянский стиль

  Краватка

  Це атрибут, без якого не може обійтися жоден діловий образ. Її носять абсолютно всі чоловіки. І навіть ті представники сильної статі, які менш уважні до додаткових деталей, не можуть дозволити собі знехтувати істинно чоловічим аксесуаром, не кажучи про справжніх поціновувачів стилю. Уміння носити краватку – це ціле мистецтво, осягати яке потрібно поступово, починаючи від базового поняття сполучуваності, закінчуючи втіленням в життя найбільш вишуканих образів. Вам потрібно знати, що магазин аксесуарів – це лише те місце, де зібрано величезна кількість моделей. Чоловічий аксесуар у вигляді краватки має невичерпні варіації дизайнерських рішень.

 • Английский стиль

  Запонки

  Вони теж є продуктами творчості, які дуже часто створюються кращими ювелірами. Чоловічий аксесуар у вигляді застібок на манжеті сорочки є ідентифікатором стилю, успішності та соціального статусу. Цей маленький елемент містить величезний обсяг інформації про власника, його смакові переваги, спроможності і, врешті-решт, ставлення до себе. Акуратний прикрашений манжет показує рівень вашої культури, інтелігентності. Ви можете стати власником модних запонок в магазині аксесуарів або звернутися до фахівця і замовити ексклюзивний авторський дизайн під вашу сорочку. Порадуйте себе запонками з ініціалами або улюбленою емблемою, які стануть вашим талісманом і фірмовим елементом.

 • Smart casual

  Шарфи

  Представники еліти люблять їх носити. По-перше, це витончений предмет одягу, а по-друге, це чи не єдиний аксесуар для чоловіків, який, окрім естетичних, має не менш значущі практичні функції: зігрівати та захищати від холоду. Але, оскільки справжній джентльмен повинен виглядати респектабельно навіть у найлютіший мороз, потрібно підбирати не тільки зручну, але і красиву модель в магазині аксесуарів в Києві або в найближчому місті. Однак ліпше відразу замовляти шарфи з кращих натуральних матеріалів, виготовлених лідерами в сфері текстилю.

 • Итальянский стиль

  Ремені

  Це не менш франтівська деталь. Багато людей з особливою увагою вибирають саме цей чоловічий аксесуар, оскільки він уособлює силу, граціозність. Процес його створення – це не менше кропітка робота, оскільки якісна обробка шкіри вимагає підвищеної уваги. Пряжки підбираються під колір інших чоловічих аксесуарів. Часто чоловіки замовляють взуття і ремені з однакової матерії з подібним дизайном.

 • Английский стиль

  Шкарпетки

  Вони теж вважаються частиною вашого загального іміджу, навіть будучи другорядним елементом. Недбале ставлення до вибору та якості можуть зіграти з вами злий жарт і просто звести нанівець навіть найошатніший костюм. Будь-який магазин аксесуарів в Києві готовий запропонувати найрізноманітніші види шкарпеток з високоякісних тканин.

 • Smart casual

  Підтяжки

  Стильний аксесуар для чоловіків, готових експериментувати, відмовившись від традиційного ременя. Це виграшний варіант під певні типи фігури, який може підкреслити благородство й виділити вас з-поміж сірого натовпу. Ними можна прикрашати свій модний образ протягом всього року. Покупець має можливість вибирати все: матеріал і його щільність, ширину, довжину смужок і т.д.