Безстрокова гарантія

Пошив мужской одежды на заказ

ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ/ Ремонт / Переробка

Улюблений одяг з часом зіпсувався або перестав сидіти як треба через зміни у Вашій комплекції? Не біда! Ми завжди готові подарувати друге життя речі, що була створена нашими майстрами, або при необхідності підігнати її по Вашій фігурі.

«Імперський Кравець» зберігає зразки вашого крою і залишки тканини, щоб максимально спростити процес реставрації і робити його досконалим.

Безумовно, ніхто не зможе полагодити дизайнерський одяг, виготовлений за індивідуальним ескізом краще, ніж майстер, який над ним працював. Тому, всі процеси роботи з реставрації або перешивання речей ведуться безпосередньо під наглядом кравця-стиліста Стіва Кріплані.

Крім цього, ми готові запропонувати кваліфіковані послуги по переробці одягу, замовленого й у інших місцях. Якщо Ви придбали елітний костюм відомої марки, але він сидить не так як Вам хотілось би, не впадайте у відчай! Умілі майстри «Імперського Кравця» з легкістю впораються і з цим завданням.

Ми впевнені в якості своєї роботи, і тому даємо «ДОВІЧНУ ГАРАНТІЮ» нашим костюмам. Ремонт, підгонка, чистка виробів «Імператорського Кравця» абсолютно БЕЗКОШТОВНА!