Краватка

Походження краватки бере початок від того-ж, що шийні хустки і шарфи. Краватка в звичному для нас вигляді з’явився в XVIII столітті – саме тоді шийну хустку, з довгими кінцями назвали краваткою, а в другій половині XIX століття цей аксесуар став мати такий вигляд, яким ми звикли бачити його сьогодні.

 Особливу популярність краватки отримали в Англії, де їх носіння було зведено в ранг високого мистецтва. Англійські джентльмени повинні були знати до 100 способів зав’язування краваток! А одна з найбільш серйозних образ для чоловіка тих часів, яку тільки можна було собі уявити, була – некоректне висловлювання про його краватці, яку часто змивали кров’ю.

Сьогодні краватка – це невід’ємний атрибут ділового стилю. Хороша краватка повинна бути виготовлена тільки з натуральних матеріалів. Вибирати її потрібно дуже ретельно, враховуючи колір і фактуру тканин костюму і сорочки, а також тип зовнішності, зріст, колір очей і волосся, в чому Вам зможуть допомогти професійні стилісти «Імперського Кравця».

The Imperial Tailoring
The Imperial Tailoring