Ваше ім’я на костюмі

Пошив мужской одежды на заказ

Першим кроком на шляху до індивідуального й досконалого образу ділового чоловіка, безсумнівно, є придбання ідеального ділового костюму. Замовте костюм у нас в ательє, і висококваліфіковані спеціалісти «Імператорського Кравця» допоможуть Вам створити свій неповторний стиль, враховуючи кожну, навіть ледь помітну, особливість Вашої фігури.

Пошиття ділового костюму – це тонкий процес, який передбачає безліч скоординованих процесів, що неодмінно мають базуватися на винятковому професіоналізмі та відмінному взаєморозумінні замовника з власним кравцем. Зняття мірок, вибір фасону, тканини, фурнітури, створення лекала, підбір аксесуарів, пошиття, примірки, – це ще не всі етапи, які проходить костюм «Імператорського Кравеця», щоб створити досконалість.

Безумовно, діловій людині, щоб підкреслити свою індивідуальність, абсолютно ні до чого носити костюм з чужим ім’ям, так званим безоплатним піаром чийогось бренду. Подібні костюми, нехай вони, на перший погляд, і дорогі, зливається з загальною конвеєрною масою «безликих» костюмів.

Безперечно, набагато приємніше носити костюм зі своїм ім’ям. Саме тому, наші клієнти можуть підібрати ще й підпис («Name label») до свого костюму: шрифт, колір і навіть розмір вишивки.